28.7.
Svojšice u Přelouče
amfiteátr
Ukázat na mapě
už jen
8
dní
4
hodin
46
minut
Koupit lístek

AKUSTICKÉ KONCERTY NA HRADNÍM PODIU

17:45

Kryštof

koncert rytířů kulatého stolu

16:00

Petr Janda

14:30

No Name

13:20

Nebe

12:00

Pokáč

CO TO VŠECHNO BUDE STÁT

DĚTI (do 10 let) VYPRODÁNO
DOSPĚLÝ VYPRODÁNO
RODINA (2 dospělí + 1 dítě do 10 let) VYPRODÁNO 
RODINA (2 dospělí + 2 děti do 10 let) VYPRODÁNO

Předprodej od 4.11. na www.ticketstream.cz

V předprodeji můžete koupit během jednoho procesu maximálně 3 vstupenky, ale díky možnosti zakoupení kombinovaných vstupenek (2 dospělí na jednu, rodiny 2+1 a 2+2) se můžete bez obav během jednoho nákupu dostat k lístkům pro celou rodinu.

Fotky

Fotky

Kde to je

SVOJŠICE U PŘELOUČE
AMFITEÁTR
 

 • MAPA AREÁLU

 • KDY VYRAZIT NA KEMP

   

  otevření festivalových areálů Kryštof Kempu (pokud přijdete do 11:30 král Rčičina Vás osobně přivítá): 
  sobota 10:30  - sobota 21:00 (program končí cca 20:00) 

  provoz stanového městečka a parkoviště (můžete si udělat fóra a dorazit už v pátek večer): 
  pátek 15:00 - neděle 10:00

  táborák stage (když se vám nebude chtít hned odjet, posedíme s vámi a kytarami u ohně):
  sobota 21:00 - dokud se zpívá:) nejdříve v areálu a pak ve stanovém městečku

   

 • KDY VYRAZIT NA KEMP


  otevření Kryštof Kempu (pokud přijdete do 11:30 Richard Vás osobně přivítá): 
  sobota 10:30  - sobota 21:00 (program končí cca 20:00) 

  provoz stanového městečka a parkoviště (můžete si udělat fóra a dorazit už v pátek večer): 
  pátek 18:00 - neděle 10:00

  táborák stage (když se vám nebude chtít hned odjet, posedíme s vámi a kytarami u ohně):
  sobota 21:00 - dokud se zpívá:)

 • KUDY A JAK NA KEMP

  stanové městečko na přespání (pátek 18:00 - neděle 10:00): Nachází se na louce pod svojšickým amfiteátrem (pod hlavním vstupem). Najdete v něm základní vybavení (mobilní záchody, sprchy, vodu, recepci a bar na noční pivko a ranní snídaně) a také stany členů kapely - pozor na Richardovu rozcvičku:)). V městečku se nesmí parkovat a je zpoplatněno 100 kč na osobu a den (děti do 10 let kempují za půlku).

  místo na parkování: Prosíme parkujte pouze na vyznačených parkovištích, poplatek za parking je 100 Kč. Ve Svojšicích narazíte na šipky a značení, které vás povedou k aktuálně otevřenému parkovišti. Po zaplnění dvou záchytných parkovišť se budou využívat pro parkování komunikace. Prosíme řiďte se pokyny pořadatelů, situace s parkováním ve Svojčicích není lehká a stačí pár neukázněných řidičů a jdeme ke dnu:).

  s cestou z okolní měst vám pomůže: partnerské Taxi Zahrada +420 777 889 566

  Fixní cena Pardubice - Svojšice, nebo zpět - 400 Kč
  Přelouč- Svojšice, nebo zpět - 250 Kč
  v případě sazby za km: nástup - 39 Kč // jízdné - 20 Kč/km // Čekání - 7Kč/min

  PŘÍJEZDY

  Ze směru Praha (severní a západní Čechy)
  Nejrychlejší spojení je po dálnici D11 až na výjezd 68 u Chýště. Odsud pokračujte po silnici I/36 směr Pardubice a to do obce Rohovládova Bělá. Na konci obce odbočte vpravo směr Přelouč na silnici II/323. Pokračujte až na křižovatku se silnicí II/333 a zde zatočit vpravo a přes Břehy dojedete do Přelouče. V Přelouči na světelné křižovatce pokračovujte přímo směr Lipoltice. Cesta vede přes Mokošín a v obci Lipoltice pokračovat vlevo směr Choltice. Na křižovatce před začátkem obce Chotlice zatočte vpravo směr Svojšice. Zhruba po 3 km jízdy jste na místě.  

  Ze směru Brno (jižní Morava), Jihlava (Vysočina)a Čáslav (střední a jižní Čechy)
  Z dálnice D1 sjet na výjezdu 112 u Jihlavy na silnici I/38 a pokračovat směr Havlíčkův Brod, Habry, Golčův Jeníkov až na obchvat Čáslavi. Zde zabočit vpravo na silnici I/17 a po této silnici pokračovat až do obce Stojice, zde zatočte doleva směr Choltice a po několika kilometrech jste na místě.  

  Ze směru Olomouc (střední a severní Morava a Slezsko)
  Po silnici I/35 přes Moravskou Třebovou, Litomyšl a Vysoké Mýto až na křižovatku s I/17 u Zámrsku. Zde zahněte vlevo a pokračujte přes Hrochův Týnec, Chrudim a Heřmanův Městec do Stojic. Zde zahněte vpravo a po několika kilometrech jste na místě.  

  Ze směru Hradec Králové (východní Čechy) a Pardubice
  Po silnici I/37 dojet do Pardubic. Na křižovatce u Parama pokračuj směr Kolín po silnici I/2 přes Svítkov a Staré Čivice až na křižovatku v lese, kde zatočte směr Choltice. Pokračujte přes obec Bezděkov do Choltic. Zde na kraji obce zahněte vlevo směr Svojšice a za chvíli jste na místě. 

 • PRAVIDLA KRÁLE RIČIČINY


  vstup do pevnosti rytířů řádu Kryštofáckého
  :
  nezapomeňte si doma platnou vstupenku nebo e-ticket z předprodeje (oproti jim dostanete na svoji ruku rytířskou pečeť, se kterou se můžete volně pohybovat po hradu, odcházet z něj, ba i se vracet:)), dospělou a dětskou vstupenku odděluje hranice věku 10 let (na místě zralost princátek a pricezen kontrolovat nebudu, věřím v respektování rytířských pravidel, které mají svůj smysl - toto konkrétně proto, abychom mohli hlídat reálnou kapacitu pro váš komfort), prosím hlavně mi do pevnosti nenoste žádné nebezpečné předměty (nabroušené meče, ostré šípy, řemdihy, cepíny, katapulty, alchymistické výbušniny, omamné lektvary, ohnivé hole a také dešťové nadhlavové štíty - kvůli výhledu na podium, kdyby zcela náhodou pršelo, páštěnkové kápě lepší)

  stanové ležení v podhradí: do podhradí se smí pouze s platnou vstupenkou nebo pečetí (páskou), stanování bude zpoplatněno 100 Kč/noc (princezny a princové jsou za polovinu), nesmí se dovnitř s povozy, najdete zde základní vybavení pro správné dobrodruhy (kadibudky, sprchy, studenou vodu, noční osvětlení, menší bar na pivko či kofolu a posezení, královské snídaně) a se stavbou stanu vám ráda pomůže rytířská hlídka:)
  ps: zpravidla vyhlašuji rozcvičku na 9:00, záleží však na dálce mé noční služby na hradním baru a posezení s loutnami:)

  prostor pro povozy: sledujte šipky a informační nápisy, které vás v okolí amfiteátrů nasměrují do organizovaných kempových parkovišť, které  jsou zpoplatněné jejich provozovatelem, ale jako správný král dohlížím na své poddané, aby cena byla v souladu s řádovými pravidly (cca 50 Kč)

  rytířská hlídka: o vaše pohodlí a bezpečnost se bude starat rytířská hlídka, která vám bude spíše pomáhat než hlídat, kdykoliv se na ně s čímkoliv obraťte, určitě je poznáte:)

  občerstvení:  jídlo a nealko pití (pokud nebude ve skle) si v rozumném množství můžete přinést, ale na místě bude spižírna jak cyp s pitivem všeho druhu (nejen piva a vína), se spoustou rozmanitých pochutin za opravdu fajné ceny, tak se zbytečně netrapte se přípravou stravy pro dobrodruhy:) 

  zázemí pro princátka a princezny: Kryštof Kempy mají bavit děti i dospělé, tedy v rámci všech workshopů a dalšího programu myslíme i na ty nejmenší... a když si budete potřebovat odpočinout, hledejte dětský kouteček s trampolínami, obří postelí, nafukovacím hradem a kromě těchto atrakcí tam najdete sedátka, přebalovací pulty, troubu a vodu z dispenzoru

  focení a kamery: na focení a kamery neplatí žádné omezení, foťte, natáčejte, sdílejte, král to má rád:)

  hadříky a cetky: na místo dorazí řádový merčíkový tým (najdete v Kryštof stanu) a bude mít pro vás spoustu nových triček, čepic, mikin s obrázky Kryštof Kempu, přivezou i starší věci a hlavně pláštěnky, když vás nepustíme s deštníky

  zvířata: prosím neberte si domácí zvířata, psy apod. - dlouhé ponocování, hlasitější hudba jim nedělá moc dobře a berte ohled i na ostatní dobrodruhy, kteří přijdou i s malými princátky a princeznami (pokud vašeho miláčka nemůžete nechat doma, tak mějte na mysli dodržení pravidel jako vodítko, košíky, kabelky na čivavy a plovací vesty či záchranné kruhy)

  .... snažíme se naši společné dobrodružství připravit tak, abyste s námi strávili bezstarostný a pohodový den/dva v příjemném a přátelském prostředí, v podstatě kromě vstupenky, pár drobných na pivko a další moky, oblečení a dobré nálady s sebou nic nepotřebujete:).... těším se, bude to fajné jak cyp .... váš král Ričičina jeho rytíři od kulatého stolu:)