21.7.
Mikulov
amfiteátr
Ukázat na mapě
už jen
1
dní
4
hodin
48
minut
Koupit lístek

AKUSTICKÉ KONCERTY NA HRADNÍM PODIU

18:00

Kryštof

koncert rytířů kulatého stolu

16:00

Petr Janda

14:30

No Name

13:20

Nebe

12:00

Pokáč

CO TO VŠECHNO BUDE STÁT

DĚTI (do 10 let) VYPRODÁNO
DOSPĚLÝ VYPRODÁNO
RODINA (2 dospělí + 1 dítě do 10 let) VYPRODÁNO
RODINA (2 dospělí + 2 děti do 10 let) VYPRODÁNO

Předprodej od 3.11. na www.ticketstream.cz

V předprodeji můžete koupit během jednoho procesu maximálně 3 vstupenky, ale díky možnosti zakoupení kombinovaných vstupenek (2 dospělí na jednu, rodiny 2+1 a 2+2) se můžete bez obav během jednoho nákupu dostat k lístkům pro celou rodinu.

Fotky

Fotky

Kde to je

MIKULOV
AMFITEÁTR
 

 • MAPA AREÁLU

   

 • KDY VYRAZIT NA KEMP

   

  otevření festivalových areálů Kryštof Kempu (pokud přijdete do 11:30 král Rčičina Vás osobně přivítá): 
  sobota 10:30  - sobota 21:00 (program končí cca 20:00) 

  provoz stanového městečka a parkoviště (můžete si udělat fóra a dorazit už v pátek večer): 
  pátek 15:00 - neděle 10:00

  táborák stage (když se vám nebude chtít hned odjet, posedíme s vámi a kytarami u ohně):
  sobota 21:00 - dokud se zpívá:) nejdříve v areálu a pak ve stanovém městečku

   

 • KUDY A JAK NA KEMP

  cesta na kemp PO SILNICI: 

  POZOR!! Z důvodu opravy mostu přes vodní dílo Nové Mlýny u Aqualandu Pasohlávky jsou auta pouštěna kyvadlově a cesta tak potrvá o něco déle. Při silném provozu se tak mohou tvořit kolony (cca 30+ min.). Nezoufejte ovšem. Můžete se koloně vyhnout, když odbočíte do obce Pasohlávky a budete pokračovat přes Brod nad Dyjí, Dolní Dunajovice na Mikulov.

  Při příjezdu směrem od Brna odbočte hned na kraji Mikulova do Brněnské ulice (lehce zapamatovatelné, že?), která vás zavede na první dvě parkoviště hned u Amfiteátru (P č.1, P č. 2). Parkování je zpoplatněno 100 Kč za auto na den. Sledujte navigační šipky, ať zbytečně nebloudíte nebo nezaparkujete někde, kde to není vhodné (i když mikulovská policie patří k těm hodnějším:)). 

  KYVADLOVKA

  cesta k afiteátru PO KOLEJÍCH A PĚŠKY:  Od vlakového nádraží využijte přímou cestu přes mostek skrz sídliště až k ulici 22. dubna, která vás s ulicí Pod Hájkem dovede k Amfiteátru. Nejvhodnější autobusové zastávky jsou Brněnská a nebo Piaristů - od Brněnské je k Amfiteátru kousíček, od Piaristů jděte po ulici 22. dubna kde už bude značení pro kempaře ze stanového městečka. Autobusy jsou pro vás zajištěn v rámci kyvadlové dopravy. 

  stanové městečko na přespání: Máme pro vás nové, větší stanové městečko, které se nachází na louce u sportovní haly, vchod je z ulice Na Hradbách. Najdete v něm základní vybavení (mobilní záchody, sprchy, vodu, recepci a bar na noční pivko a ranní snídaně) a také stany členů kapely - pozor na rozcvičku:)). Přímo městečku se nesmí parkovat, je zpoplatněno 100 kč na osobu a noc (děti do 10 let kempují za půlku).

  místo na parkování: Pro parkování využijte vyznačená parkoviště na mapce níže. V těsné blízkosti Amfiteátru naleznete P č.1. a č. 2 na Brněnské ulici. Stanové městečko má pro své návštěvníky extra parkoviště, které bude v provozu již v pátek od 15:00 a bude možnost stanovat na louce přímo u stanového městečka do naplnění kapacity. Kempová parkoviště jsou zpoplatněna 100 Kč za auto a den. 

  MAPA:

   

   

 • PRAVIDLA KRÁLE RIČIČINY


  vstup do pevnosti rytířů řádu Kryštofáckého
  :
  nezapomeňte si doma platnou vstupenku nebo e-ticket z předprodeje (oproti jim dostanete na svoji ruku rytířskou pečeť, se kterou se můžete volně pohybovat po hradu, odcházet z něj, ba i se vracet:)), dospělou a dětskou vstupenku odděluje hranice věku 10 let (na místě zralost princátek a pricezen kontrolovat nebudu, věřím v respektování rytířských pravidel, které mají svůj smysl - toto konkrétně proto, abychom mohli hlídat reálnou kapacitu pro váš komfort), prosím hlavně mi do pevnosti nenoste žádné nebezpečné předměty (nabroušené meče, ostré šípy, řemdihy, cepíny, katapulty, alchymistické výbušniny, omamné lektvary, ohnivé hole a také dešťové nadhlavové štíty - kvůli výhledu na podium, kdyby zcela náhodou pršelo, páštěnkové kápě lepší)

  stanové ležení v podhradí: do podhradí se smí pouze s platnou vstupenkou nebo pečetí (páskou), stanování bude zpoplatněno 100 Kč/noc (princezny a princové jsou za polovinu), nesmí se dovnitř s povozy, najdete zde základní vybavení pro správné dobrodruhy (kadibudky, sprchy, studenou vodu, noční osvětlení, menší bar na pivko či kofolu a posezení, královské snídaně) a se stavbou stanu vám ráda pomůže rytířská hlídka:)
  ps: zpravidla vyhlašuji rozcvičku na 9:00, záleží však na dálce mé noční služby na hradním baru a posezení s loutnami:)

  prostor pro povozy: sledujte šipky a informační nápisy, které vás v okolí amfiteátrů nasměrují do organizovaných kempových parkovišť, které  jsou zpoplatněné jejich provozovatelem, ale jako správný král dohlížím na své poddané, aby cena byla v souladu s řádovými pravidly (cca 50 Kč)

  rytířská hlídka: o vaše pohodlí a bezpečnost se bude starat rytířská hlídka, která vám bude spíše pomáhat než hlídat, kdykoliv se na ně s čímkoliv obraťte, určitě je poznáte:)

  občerstvení:  jídlo a nealko pití (pokud nebude ve skle) si v rozumném množství můžete přinést, ale na místě bude spižírna jak cyp s pitivem všeho druhu (nejen piva a vína), se spoustou rozmanitých pochutin za opravdu fajné ceny, tak se zbytečně netrapte se přípravou stravy pro dobrodruhy:) 

  zázemí pro princátka a princezny: Kryštof Kempy mají bavit děti i dospělé, tedy v rámci všech workshopů a dalšího programu myslíme i na ty nejmenší... a když si budete potřebovat odpočinout, hledejte dětský kouteček s trampolínami, obří postelí, nafukovacím hradem a kromě těchto atrakcí tam najdete sedátka, přebalovací pulty, troubu a vodu z dispenzoru

  focení a kamery: na focení a kamery neplatí žádné omezení, foťte, natáčejte, sdílejte, král to má rád:)

  hadříky a cetky: na místo dorazí řádový merčíkový tým (najdete v Kryštof stanu) a bude mít pro vás spoustu nových triček, čepic, mikin s obrázky Kryštof Kempu, přivezou i starší věci a hlavně pláštěnky, když vás nepustíme s deštníky

  zvířata: prosím neberte si domácí zvířata, psy apod. - dlouhé ponocování, hlasitější hudba jim nedělá moc dobře a berte ohled i na ostatní dobrodruhy, kteří přijdou i s malými princátky a princeznami (pokud vašeho miláčka nemůžete nechat doma, tak mějte na mysli dodržení pravidel jako vodítko, košíky, kabelky na čivavy a plovací vesty či záchranné kruhy)

  .... snažíme se naši společné dobrodružství připravit tak, abyste s námi strávili bezstarostný a pohodový den/dva v příjemném a přátelském prostředí, v podstatě kromě vstupenky, pár drobných na pivko a další moky, oblečení a dobré nálady s sebou nic nepotřebujete:).... těším se, bude to fajné jak cyp .... váš král Ričičina jeho rytíři od kulatého stolu:)